Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У СУМАХ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗБУДОВИ СИСТЕМИ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В РЕГІОНІ

10 жовтня у Сумах відбувся круглий стіл на тему «Розбудова системи громадського здоров’я в Сумській області: перспективи та виклики сьогодення». Захід зібрав представників Державної установи “Центр громадського здоров’я МОЗ України”, обласної влади, медичних установ і громадських організацій.

Одним з ключових питань реформування системи охорони здоров’я є функціонування Центрів громадського здоров’я. 


АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ОКРЕМИХ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ СТАНІВ

Смертність від серцево-судинних захворювань залишається однією з найвищих у світі, тому акцент на лікування гострого інфаркту міокарда має надзвичайно велике значення для зниження летальності та первинної інвалідності в нашій державі.

З 2017 року пріоритетом діяльності Уряду є боротьба з серцево-судинними захворюваннями. 


У МІСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ТА ПРИВЕЛИ ДО ЛАДУ ПРИЛЕГЛУ ТЕРИТОРІЮ

Капітальний ремонт відділення не робився з самого моменту відкриття установи, тому він був вкрай необхідним. Виконання ремонтних робіт узяв на себе благодійний фонд «Технологія», керівництво міста, в свою чергу, зобов’язалося впорядкувати територію навколо.

ЩО ГОТУЄ НОВИЙ ЕПІДЕМІЧНИЙ СЕЗОН НА СУМЩИНІ?

З початком осені розпочалася пора застудних захворювань. Що ж готує новий епідемічний сезон та як вберегтися від хвороби розповіла обласний інфекціоніст Ірина ТРОЦЬКА.

За її словами, у наближенні епідсезону прогнозують три штами вірусу грипу: А / «Мічиган» (H1N1), А / «Сінгапур» (H3N2) і В / «Колорадо». 


ПРО РЕФОРМУВАННЯ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ

Процес реформування галузі охорони здоров’я у Сумській області продовжується охоплює всі рівні надання медичної допомоги. Але найбільша увага приділяється первинній ланці. Пріоритетним залишається питання розмежування первинної і вторинної медичної допомоги.

На сьогодні в області  зареєстровано 27 юридично самостійних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Протягом 2018 року розпочали функціонувати 5 ЦПМСД.


У СУМАХ ОБГОВОРИЛИ СИТУАЦІЮ З ТУБЕРКУЛЬОЗУ В РЕГІОНІ

У Сумах відбувся круглий стіл щодо ситуації з туберкульозу на Сумщині. Під час зустрічі в обласному центрі обговорили актуальність розробки регіональної програми громадського здоров’я та її затвердження, закупівлю послуг соціального супроводу хворих на ТБ.