Управління охорони здоров’я
вул. Троїцька, 57, м. Суми, 40022,
тел./факс (0542) 25-04-02, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЯК СЬОГОДНІ ПРАЦЮЄ СЛУЖБА ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ СУМЩИНИ?

На цю тему із журналістами спілкувалися представники обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолія АЛЕКСАНДРЕНКА, заклад має у своєму складі 5 станцій у містах Суми, Конотоп, Охтирка, Ромни та Шостка, 13 підстанцій у районних центрах, 37 пунктів постійного базування виїзних бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги у сільській місцевості та 1 пункт тимчасового базування виїзних бригад екстреної медичної допомоги у місті Суми.


«МЕДИЦИНА У СВІТЛІ СУЧАСНОГО БАЧЕННЯ»

21 лютого у конференц-залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся вечір запитань та відповідей на тему – «Медицина у світлі сучасного бачення» за участю головного терапевта управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Галини ХОМЕТИ, викладача кафедри фізичної реабілітації Сумського державного університету Аліни ОЛЬХОВИК, міського педіатра Тетяни ЛІСНОЇ, міського терапевта Марини КНИШ та студентів Сумських коледжів.

ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ, ПАТРІОТИЧНОЇ ТА НАРОДНОЇ ПІСНІ «ЗАСПІВАЙМО ПІСНЮ ЗА УКРАЇНУ»

Нещодавно у Сумському медичному коледжі втретє пройшов фестиваль національної, патріотичної та народної пісні «Заспіваймо пісню за Україну», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

Фестиваль розпочала ініціатор цього проекту заступник директора коледжу з виховної роботи Олена БОРОВИК.


ЯК АВТОНОМІЗУВАТИ МЕДЗАКЛАД: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

МОЗ України оновило Методичні рекомендації з питань перетворення закладів охорони здоров’я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Автономізація завкладів первиної медичної допомоги є основним завданням реформи на перше півріччя 2018 року.


У ДИТЯЧІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ № 2 МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ПЕДІАТРИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У дитячій поліклініці № 2 Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди за сприяння благодійників відремонтували педіатричне відділення №2, яке обслуговує близько 10 тисяч сумчан віком від 0 до 17 років.

Фінансування та виконання робіт узяв на себе благодійний фонд «Технологія».


15 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДІТЕЙ, ХВОРИХ НА РАК

У вересні 2001 року у Люксембурзі на черговій зустрічі Міжнародної конфедерації батьків, чиї діти хворі на онкологічні захворювання, було ухвалено рішення про проведення Міжнародного дня дитини, хворої на рак.

Міжнародний день дітей, хворих на рак, відзначається з 2003 року у понад 40 країнах світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів (SIOP).