Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТ – РОБОТА ДЛЯ ТІЛА, ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ГОЛОВИ

7 лютого на лижній базі «Токарі» відбулась VII міська зимова спартакіада працівників охорони здоров’я. У спортивному святі взяли участь 14 команд, а це близько 140 медичних працівників. Організаторами заходу виступила Сумська міська організація профспілки працівників охорони здоров’я за підтримки обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я та відділу охорони здоров’я Сумської міської ради.

 «У зв’язку з реформуванням медичної галузі минулого року п’ять команд – міської і обласної санстанцій, міської дезстанції, швидкої допомоги та екстренної медичної допомоги – ввійшли до структури області. Натомість у змаганнях вперше взяла участь команда обласного бюро судово-медичної експертизи», – повідомила голова міської організації профспілки працівників охорони здоров’я Світлана Тернова.

Лариса Маслова, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, пожартувала з приводу того, що медики не пробачають організації профспілки, якщо в план роботи не включено проведення спортивних свят.

Першими на влучність змагалися головні лікарі та голови профспілкових комітетів, які, до речі, є основними натхненниками й активними учасниками команд. Одночасно на іншому майданчику спортсмени-медики випробовували сили в лижних перегонах, потім у міні-біатлоні та комбінованій естафеті. У лижних перегонах на 400 метрів серед жінок першою прийшла Марина Байдак (обласний клінічний перинатальний центр), друга – Олена Рожкова (обласна стоматполіклініка), на третьому місці – Аліна Титова (міський пологовий будинок №1). Серед чоловіків лижний забіг на 800 метрів закінчився перемогою для В’ячеслава Дядушка (міський пологовий будинок №1), другий – Денис Давидов (обласна стоматполіклініка), третім прийшов Володимир Заболотний (обласний клінічний перинатальний центр).

У змаганнях з міні-біатлону перше місце отримала команда обласної стоматполіклініки, на другому – команда перинатального центру, третє посіла міська клінічна лікарня №5. Обласний перинатальний центр виборов перемогу в комбінованій лижній естафеті. За ним – команда міської клінічної лікарні № 5, на третьому місці – обласна дитяча клінічна лікарня.

 Найвлучнішим серед головних лікарів став Володимир Кекух, головний лікар міської стоматполіклініки, на другому місці Олександр Емець, головний лікар міської дитячої клінічної лікарні, третє – у Тетяни Скоробагатої, в.о. головного лікаря обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни. Серед голів профкомів першість у Алли Оводенко (міська поліклініка №3), друге місце здобула Олена Мелешко (обласний госпіталь для інвалідів Вв), третє – у Галини Савченко (обласний перинатальний центр).

За результатами підрахунків I командне місце посів Сумський обласний клінічний перинатальний центр, II місце – обласна стоматполіклініка, III місце виборов міський пологовий будинок №1. Крім кубків, грамот і медалей, команди-переможниці отримали грошові винагороди – 1000 грн., 800 грн. та 600 грн. відповідно.

Окрему нагороду отримала голова профспілкового комітету обласної дитячої клінічної лікарні Ірина Лазоренко. За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та пропаганду здорового способу життя в трудових колективах вона була відзначена подякою Сумської міської організації ФСТ «Спартак». Закінчилось свято традиційною польовою кашею.