Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПІДСУМКИ РОБОТИ АКУШЕРСЬКО-ПЕДІАТРИЧНОЇ СЛУЖБИ ОБЛАСТІ ПІДВЕДЕНО

Минулого тижня на базі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні пройшла обласна нарада, присвячена організації та наданню медичної допомоги дітям та жінкам області за підсумками 2013 року. У нараді взяли участь головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, заступники головних лікарів центральних районних лікарень з дитинства та пологодопомоги, районні педіатри, завідуючі жіночими та дитячими консультаціями, завідуючі неонатальними та дитячими відділеннями, обласні дитячі фахівці, районні акушери-гінекологи.

 Зі вступним словом до учасників наради звернулася заступник начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Світлана Кривцун. Вона подякувала всім присутнім за копітку та результативну роботу у 2013 році та підбила підсумки діяльності акушерсько-педіатричної служби області, зокрема, відмітила зниження малюкової смертності, захворюваності на туберкульоз серед підлітків, створення належних умов для проведення партнерських пологів, сумісного перебування матері та дитини, упровадження сучасних принципів грудного вигодовування, створення навчально-методичного центру з первинної реанімації новонароджених.

Головний акушер-гінеколог області Вікторія Краснокутська проаналізувала діяльність акушерсько-гінекологічної служби за минулий рік. Про ключові індикатори якості надання допомоги новонародженим за підсумками роботи у минулому році розповіла головний неонатолог Людмила Юсюк. На проблемних питаннях в організації та наданні медичної допомоги дітям області, а також встановленні групи інвалідності дітям лікарсько-консультативними комісіями у своєму виступі зупинилася головний педіатр Наталія Спічакова.

Окремою темою для обговорення стало питання організації акушерської та педіатричної допомоги в умовах центрів первинної медико-санітарної допомоги. Це питання у своїх доповідях висвітлили головний лікар обласного клінічного перинатального центру Валерій Кравець та головний лікар обласної дитячої клінічної лікарні Ганна Богданова. Покази до проведення реакції лейкоцитолізу в умовах дитячих стоматологічних поліклінік озвучила Світлана Товчигречка, обласний дитячий алерголог.

По закінченню наради пройшов обласний семінар на тему «Актуальні питання педіатрії».