Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДЗНАКА ЧИСТОТИ

Шість відділень Сумської міської клінічної лікарні №1 визнані еталоном чистоти та безпеки в медицині.

 Відзнаками «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» удостоєні приймальне відділення, ортопедично-травматологічне №1, хірургічне, неврологічне, екстренне та амбулаторне ортопедо-травматологічне поліклініки №1, відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

«Чиста лікарня безпечна для пацієнта» – почесне звання. Воно засвідчує, що колектив працює злагоджено та результативно. Робота направлена на якісне надання медичної допомоги та забезпечення найкращих умов для перебування пацієнтів», – зазначила головний лікар медичного закладу Валентина Домінас.

Присвоєнню статусу передувала ревізія «Асоціації медичних сестер України». Контролери звертали увагу на найменші дрібниці – від обробки рук і знезараження обладнання до безпечності операційних.

«Для лікарні це підтвердження їхньої статусності, підтвердження того, що вони дбають про своїх пацієнтів та медичних працівників і приділяють значну увагу передачі внутрішньо-лікарняної інфекції», – підкреслила фахівець Служби організації інфекційного контролю Ольга Карпенко.

Наразі відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» у міській лікарні №1 мають вісім підрозділів. Нагадаємо, що у листопаді 2013 року першими «безпечними для пацієнтів» визнали урологічне відділення та операційній блок.