Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ ВИРІШУВАЛИ НА КОНФЕРЕНЦІЇ

У зв’язку з останніми трагічними подіями у державі та травмуючими наслідками для психіки кожної особистості, при Сумській обласній раді, спільно з Сумським осередком Української Спілки психотерапевтів та при підтримці голови обласної ради Миколи Клочка, відкрито пункт психологічної допомоги для всіх потребуючих. Волонтери психологічного пункту – практикуючі психологи, психотерапевти та психіатри – надають консультативну допомогу всім особам, незалежно від партійної приналежності та політичних переконань.

Саме з метою ознайомлення з діяльністю пункту психологічної допомоги населенню, за ініціативи управління охорони здоров’я облдержадміністрації та Сумського осередку Української Спілки психотерапевтів в актовій залі обласного психоневрологічного диспансеру відбулася конференція для лікарів-психотерапевтів та психологів обласного центру.

З інформацією про реальну психологічну допомогу населенню області перед присутніми виступила голова Сумського осередку Української Спілки психотерапевтів Яніна Лимаренко. За її словами, з 5 березня 2014 року в обласному центрі за адресою пл. Незалежності, буд.2, 2-й поверх, кім. 36 (тел. 63-28-73) працює пункт психологічної допомоги, що надає допомогу кожному відвідувачу безкоштовно. Спеціалісти пункту працюють, дотримуючись принципів конфіденційності, незалежності, тобто відсутності політичної заангажованості та відокремлення особистих поглядів від професійної діяльності.

У ході проведення конференції перед присутніми також виступили обласний психіатр, к.м.н. Ірина Мудренко, обласний психотерапевт Сергій Мерзляков, завідуючий суїцидологічним центром Сумської міської клінічної лікарні №5 Василь Бочаров та завідуючий курсом психіатрії Медичного інституту Сумського державного університету, к.м.н. Аркадій Кустов. Усі доповідачі гарантували надання необхідної психологічної та психіатричної допомоги постраждалим і запевнили присутніх, що гостра соціально-політична ситуація в країні стабілізується.