Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АПАРАТНА НАРАДА

7 квітня начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко провів планову нараду з керівниками медичних закладів.

Сергій Бутенко поінформував присутніх про питання, які розглядались на апаратній нараді з очільником області Володимиром Шульгою напередодні.

Зокрема про стан готовності області у питанні обороноздатності. Зі слів голови Сумської ОДА ситуація в області на даний час стабільна і контрольована, сепаратистських настроїв на території Сумщини немає, завершено мобілізацію військовозобов’язаних.

Сергій Бутенко окремо торкнувся питання виборів Президента України та міського голови м.Суми, які відбудуться 25 травня поточного року і закликав головних лікарів не займатися агітацією у робочий час. «Вибори на Сумщині пройдуть чесно, прозоро та демократично. Ніхто нікого не буде примушувати агітувати за жодного кандидата. Обов’язок лікаря – лікувати хворих», - наголосив начальник управління.

На нараді було озвучено планове питання виконання програми «Цукровий діабет» на 2010-2013 роки в Сумській області та підняте питання про стан виконавської дисципліни.

8 квітня Сергій Бутенко відвідає з робочим візитом ряд обласних лікувально-профілактичних закладів.