Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ ДО МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОРОНАВІРУСУ ВСЬОГО НАСЕЛЕННЯ – КИРИЛО ТИМОШЕНКО

У великих містах будуть розгорнуті пункти масової вакцинації, а з малих міст і селищ організують безкоштовний транспорт. Україна переходить до 5-го етапу вакцинації, повідомив на селекторній нараді заступник керівника Офісу Президента Кирило ТИМОШЕНКО

«У нас має бути щонайменше один великий головний центр масової вакцинації в кожному обласному центрі. Крім того, центри масової вакцинації мають бути відкриті в кожному районному центрі та в містах, у яких проживає понад 100 тисяч населення», – наголосив Кирило Тимошенко.

Такі центри працюватимуть сім днів на тиждень, а місцева влада має організувати підвезення людей, що проживають у малих населених пунктах. «Тому що треба прискорювати темпи вакцинації», – підкреслив Кирило Тимошенко.

Одночасно з цим стартує масштабна комунікаційна кампанія, мета якої – повідомити про початок масової вакцинації для всіх категорій населення та надати інформацію про можливості щеплення від COVID-19.

Під час наради міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив про план відкрити додатково 3 300 кабінетів щеплень по всій країні, а прем’єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ наголосив на необхідності створення пунктів щеплення на прикордонних пунктах пропуску.

За офіційними даними Офісу Президента, темпи вакцинації від коронавірусу в Україні зростають: за минулий тиждень було зроблено 609 тисяч щеплень, тоді як тижнем раніше – 560 тисяч щеплень.

Зокрема, цього тижня в регіони спрямовано ще 3,3 млн доз вакцин, з яких 2 млн доз Moderna, 1 млн доз CoronaVac і 300 тисяч доз Pfizer.

За матеріалами прес-служби Офісу Президента України