Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ОТРИМАЛА НОВІ “ШВИДКІ”

В рамках реалізації Закону України “Про екстрену медичну допомогу” та Регіонального плану розвитку системи екстреної медичної допомоги у Сумській області на 2014 рік обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, за рахунок коштів державного бюджету отримав першу партію санітарних автомобілів швидкої медичної допомоги типу В на базі Peugeot Boxer у кількості 15 одиниць.

Автомобілі повністю оснащені медичною апаратурою, імобілізаційним обладнанням та виробами медичного призначення для надання невідкладної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях у відповідності з Національним стандартом України. В комплектацію автомобілів входять дефібрилятор-монітор та кардіомонітор, електрокардіограф, інгалятор та глюкометр, комплекти кисневого та інфузійного устаткування, набори для імобілізації з кріслом-каталкою та вакуумним матрацом, ручний портативний відсмоктувач та дихальний апарат, сумка-укладка для невідкладної медичної допомоги.

Протягом квітня поточного року планується отримати ще 16 автомобілів швидкої медичної допомоги, з них 3 – реанімобілі також на базі Peugeot Boxer. В найближчий час санітарні автомобілі будуть розподілені по лікувальним закладам м.Суми та в районах області.