Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПРОДОВЖИВ ВИВЧАТИ ПРОБЛЕМИ ОБЛАСНИХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

9 квітня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко оглянув матеріально-технічну базу та умови перебування хворих в обласному клінічному онкологічному диспансері, обласному шкірно-венерологічному диспансері, обласній стоматологічній поліклініці та  обласній клінічній лікарні.

Першочергово начальник управління завітав до обласного онкологічного диспансеру, який приймає близько 45 тисяч хворих на рік та проводить понад 2800 оперативних втручань. Сергій Бутенко поспілкувався з медичним персоналом та пацієнтами торакального, онкохірургічного, онкоурологічного та онкогінекологічного відділення, відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії, променевого відділення №1 та №2. З провідними лікарями закладу обговорювалося питання впровадження новітніх досягнень та передового досвіду з профілактики та лікування онкопатологій, придбання новітнього медичного обладнання, у першу чергу діагностичного, проведення малоінвазивної хірургії. Актуальними для онкологічної служби області залишаються питання доукомплектування посад онкологів в районах та будівництво лікувального корпусу обласного онкодиспансеру.

Гострі проблеми начальнику управління озвучило і керівництво обласного шкірно-венерологічного диспансеру. Оперативного вирішення потребують питання ремонтних робіт в медичному закладі та закупка необхідного діагностичного обладнання.

Під час спілкування з колективом обласної стоматполіклініки Сергій Бутенко позитивно оцінив рівень надання стоматологічної допомоги особам похилого віку, у першу чергу учасникам бойових дій, ветеранам війни та інвалідам. За словами головного лікаря закладу Володимира Савченка, надання зубопротезної допомоги пацієнтам цієї категорії залишається першочерговим: «На обліку лише по лікувальним закладам міста Суми та Сумського району перебуває 2680 інвалідів війни і жодному з них ми не відмовили у допомозі».

Особливу увагу керівник медичної галузі Сумщини приділив обласній клінічній лікарні. Сергій Бутенко відвідав усі відділення лікувальної установи, зустрівся з завідуючими відділень та пацієнтами. «Діагностичне та лікувальне обладнання одного із головних лікувальних закладів області має відповідати сучасним стандартам. Це забезпечує високу якість обстеження, своєчасність та ефективність лікування, комфорт та зручність для пацієнтів. Відтак придбання новітнього медичного обладнання для обласної лікарні є пріоритетним і вкрай важливим питанням», - зазначив Сергій Бутенко.

\