Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: ЧОРНОБИЛЬЦІ І СПОРТСМЕНИ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ЯКІСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ

На цьому наголосив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко під час робочого виїзду до обласного диспансеру радіаційного захисту населення та обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Перебуваючи у диспансері радіаційного захисту населення, Сергій Бутенко оглянув терапевтичне, кардіологічне, хірургічне, неврологічне відділення та поспілкувався з медичним персоналом і пацієнтами. За словами головного лікаря Тетяни Вітюк, на диспансерному обліку в області перебуває близько 14 тисяч осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, із них – 2397 осіб лише по місту Суми спостерігаються у диспансері радіаційного захисту. «Понад 50% наших пацієнтів – це ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Рівень захворюваності у цих людей вищий, ніж у інших, тому ця категорія населення потребує регулярного комплексного обстеження та повноцінного лікування», - відзначила Тетяна Вітюк.

Начальник управління високо оцінив діючі в закладі кабінети тепло-, водо- та світлолікування, масажний кабінет та зал лікувальної фізкультури. Проблемними питаннями для диспансеру залишаються зношеність діагностичного обладнання (рентгенологічного та ультразвукового апаратів), недостатнє фінансування на придбання реактивів, необхідних для проведення лабораторних досліджень, та закупівлю медикаментів для лікування пільгової категорії хворих.

У ході візиту до лікарсько-фізкультурного диспансеру Сергій Бутенко оглянув наявну матеріально-технічну базу закладу, зокрема допоміжну лікувально-діагностичну службу – клініко-діагностичну лабораторію, кабінети функціональної діагностики, фізіотерапії, механотерапії, масажу та лікувальної фізкультури. Спільно із керівництвом начальник управління детально обговорив проблеми, які потребують нагального вирішення, - укомплектування кадрами, проведення капітального ремонту будівлі та фінансування для оновлення медичного обладнання та комп’ютерної техніки.

Наприкінці зустрічі, користуючись нагодою, начальник управління привітав з ювілеєм співробітника диспансеру, фельдшера із санітарної освіти Катерину Харченко і вручив їй грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та відповідальність.

По завершенню зустрічі Сергій Бутенко підкреслив, що всі особи, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, та спортсмени мають отримувати всебічну підтримку та гідну медичну допомогу вчасно.