Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОБЛЕМА МЕДИЧНИХ «ДОВГОБУДІВ» ПОСТУПОВО ВИРІШУВАТИМЕТЬСЯ

«Питання щодо продовження будівництва Охтирської центральної районної лікарні наразі залишається відкритим. Будівельні роботи у лікувальному закладі виконані лише на 50%», - зазначив начальник управління Сергій Бутенко під час робочої поїздки до Охтирсьго району.

Охтирська ЦРЛ є одним із чотирьох медичних об’єктів області, які перебувають на стадії будівництва. На сьогодні в експлуатацію здані поліклініка, терапевтичне відділення, клініко-діагностична лабораторія, патологоанатомічне відділення та харчовий блок. Оглядаючи нові відділення, начальник управління відмітив сучасне обладнання та комфортні умови для перебування пацієнтів і роботи медичного персоналу необхідні для надання медичної допомоги на належному рівні.

«Сподіваюся, що питання медичних «довгобудів» на Сумщині не залишиться без уваги і належної фінансової підтримки. Позитивним прикладом є продовження будівництва Конотопського пологового будинку та дитячої поліклініки», - підкреслив Сергій Бутенко.

Питання медичного обслуговування жителів Охтирського регіону начальник управління обговорив з головним лікарем районної лікарні Петром Збаражським та головою райдержадміністрації Сергієм Гавриленком. Гострою проблемою для лікувального закладу залишається кредиторська заборгованість за вже поставлене медичне обладнання – рентгенодіагностичний комплекс загальною вартістю 1 млн. 700 тис. гривень. Вирішення потребує і питання кадрового забезпечення лікарні – медичний заклад укомплектований лікарями на 70%.