Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ СТВОРЯТЬ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЦИНИ

Ініціативу керівництва Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щодо спорудження на їх території сучасного Навчально-тренувального центрупідтримав голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Очільник облдержадміністрації доручив директору Центру Анатолію АЛЕКСАНДРЕНКУ та проєктувальникам зробити коригування наявного робочого проєкту з метою його удосконалення та адаптації до сучасних вимог.

«Ідея створення Навчально-тренувального центру екстреної медицини дуже гарна, – прокоментував Дмитро Живицький. – По-перше, працівники екстреної медицини повинні вчитися упродовж усього життя, постійно оновлюючи знання та відточуючи свою майстерність.А по-друге, сьогодні навчатись мають не лише медики, а й звичайні громадяни, адже будь-хто з нас може опинитися в ситуації, коли ще до приїзду «швидкої» необхідно буде надати людині першу допомогу».

Для того, щоб передавати свої знання іншим, необхідні не лише висококваліфіковані фахівці, а й усі належні умови. Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф має чи не найпотужніший в Україні навчально-тренувальний відділ. Інструктори постійно підвищують свій професійний рівень, отримуючи міжнародні сертифікати. Вони готують команди, які стають переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних змагань бригад екстреної медичної допомоги. Лікарі та фельдшери викладають у Медичному інституті СумДУ та Сумському фаховому медичному коледжі. Є тут і сучасні манекени, на яких можна продемонструвати ту чи іншу медичну маніпуляцію.

Проте бракує сучасних площ, де можна було б розмістити тих, хто прийде на навчання не лише із Сумської, а, можливо, й з інших областей.

Під час наради в Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастрофбули обговорені конкретні заходи щодо удосконалення проєкту. Незабаром цей оновлений проєкт буде презентовано очільнику області.

Участь у нараді взяли директор Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолій Александренко, інженер з технічного нагляду Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Денис ДЕРЕВ’ЯНКО, керівники та інженери проєктних організацій.