Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ПУНКТ БРИГАДИ ЕКСТРЕНОЇ (ШВИДКОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Комфортні умови для працівників, новий сучасний автомобіль та збудований для автомобіля гараж – таким є пункт постійного базування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги в с. Козацьке Конотопського району

«Звісно, це не великий якийсь надскладний проект, але він дуже важливий, бо спрямований на збереження життя і здоров’я кожної людини, яка проживає на території обслуговування цього пункту екстреної медичної допомоги», – зазначив на відкритті пункту голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

За його словами, центральна влада, облдержадміністрація, обласна рада та органи місцевого самоврядування та бізнес спільно сьогодні працюють над тим, щоб громади розвивались і їх жителі отримували сучасний сервіс, незалежно від того, проживає людина в обласному центрі чи маленькому селі.

«Ще рік-два тому ми не могли уявити, що обладнання таких пунктів є можливим для маленьких сіл області. А сьогодні до послуг жителів с. Козацьке й навколишніх сіл Бочечківської громади новий сучасний VOLKSWAGEN Crafter, обладнаний всім необхідним, який доїде в будь-яку погоду до людей і бригада екстреної допомоги врятує їх життя і здоров’я, – наголосив Дмитро Живицький. – Такі позитивні зрушення в громадах надихають. У наших планах спільно із обласною радою та центром екстреної медичної допомоги повністю оновити до зими 2022 року оновити увесь автопарк».

Крім придбання автомобіля для пункту екстреної медичної допомоги та обладнання гаража, було створено комфортні умови для працівників екстренки.

«Комфортні умови для медиків, сучасне обладнання, підвищення заробітної плати для працівників галузі – це результат реформ, які сьогодні відбуваються в державі, – підкреслив голова облдержадміністрації. – А що таке реформа? Це не щось складне й не зрозуміле. Це якісна дорога, якою ми їхали в Козацьке, це сучасний автомобіль для бригади екстреної допомоги, який доїде і врятує хворого, це приймальне відділення екстреної допомоги, яке ми відкрили нещодавно в Конотопській ЦРЛ, обладнане за всіма європейськими стандартами, з дорого вартісним обладнанням. Оце і є медична реформа в дії, яка робиться для людей і заради людей».