Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР ПЕРЕВІРИЛИ НА НАЯВНІСТЬ АВТОНОМНИХ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ

Згідно з рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумщини тривають комісійні обстеження на предмет наявності автономних джерел живлення в медичних закладах області

Зокрема, у м. Суми комісія у складі представників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, АТ «Сумиобленерго» проінспектувала «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер».

Під час заходу було перевірено роботу дизельної електростанції, яка в разі відключення електроенергії забезпечуватиме стабільну роботу реанімаційного відділення та аварійного освітлення, а також роботу автоматики, що вмикає такий генератор.

Окрім цього, комісія перевірила справність електрогосподарства та електрощитових, наявність інструкцій та відповідних положень відповідальних. Наостанок в режимі діалогу рятувальники та енергетики відповіли на всі запитання, що хвилюють персонал, а також нагадали алгоритми дій в разі надзвичайних ситуацій.

За інформацією ГУ ДСНС України у Сумській області