Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧЕНА КРАЩА ПАТРОНАЖНА МЕДСЕСТРА

25 вересня на базі Сумського медичного коледжу пройшов обласний конкурс «Краща патронажна служба регіональної організації Товариства Червоного Хреста України 2013».

 Здобути перемогу у конкурсі намагалися 18 патронажних сестер, які представляли міські та районні організації обласної організації ТЧХУ. Поважне журі оцінювало учасниць за трьома завданнями. На першому етапі патронажні сестри демонстрували свої знання з історії Товариства Червоного Хреста (з 1863 до 2012 років). На другому етапі журі та присутні на конкурсі мали можливість дізнатися про діяльність патронажних служб міських та районних організацій, їх здобутки та напрацювання. Останнє завдання конкурсу виявилося одним із найцікавіших – конкурсанти демонстрували практичні навики з надання першої медичної допомоги потерпілим.

У перерві між конкурсами присутні переглянули відеопослання, в якому самотні люди похилого віку, інваліди, ветерани війни та праці висловлювали щиру подяку патронажним сестрам області та службі у цілому за їх турботу, милосердя та співчуття.

Об’єктивно оцінивши старання конкурсантів журі оголосило кращих. Так, переможцем конкурсу стала Віра Федина – патронажна медсестра Недригайлівської районної організації Товариства Червоного Хреста, друге місце посів Владислав Бурда (Конотопська міська організація ТЧХ), третє місце розділили між собою Антоніна Захарченко (Шосткинська міська організація ТЧХ) та Валентина Кіптенко (Сумська міська організація ТЧХ). Фіналісти конкурсу отримали грамоти, цінні подарунки та квіти. Усі учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.

Голова журі, Заслужений лікар України, заступник голови обласної організації Товариства Червоного Хреста України Аркадій Лушпа підкреслив особливість патронажної служби, яка виконує важливу медико-соціальну та санітарно-просвітницьку роботу. «Товариство Червоного Хреста на Сумщині функціонує 95 років. Патронажна служба існує у його структурі з 1961 року і на даний момент нараховує 106 патронажних сестер. Ці люди варті того, щоб відмічали їх уміння співчувати чужому горю, проявляти доброту і чуйність до своїх пацієнтів, з них потрібно брати приклад», – відзначив Аркадій Лушпа.

Члени журі звернулися до присутніх на заході студентів медичного коледжу творити добро разом із Товариством Червоного Хреста, патронажною службою зокрема. А організатори конкурсу пообіцяли докласти всіх зусиль, аби обласний конкурс патронажних сестер проходив щорічно і став традиційним заходом.