Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДЕОЛЕКТОРІЙ З ПИТАНЬ ПРОФІЛАКТИКИ НАРКОМАНІЇ ТА СНІДУ

Нещодавно, в Сумах, на базі комунальної установи “Клініка, дружня до молоді” відбувся відеолекторій “Боротьба з вживанням та незаконним обігом наркотичних засобів” і “Профілактика СНІДу серед дітей та молоді”.

Організаторами цієї акції виступили члени громадської організації “Клуб Шанс”, співробітники кримінально-виконавчої інспекції Міністерства внутрішніх справ та кримінальної міліції у справах дітей Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також провідні фахівці обласного наркологічного диспансеру.

Основна мета проведення заходу - донести до дітей та молоді небезпеку вживання наркотичних засобів та медико-соціальні наслідки наркоманії. В ході проведення відеолекторію виникали цікаві дискусійні питання до організаторів заходу від присутньої молоді, серед якої були і особи, які пройшли курс лікування від наркоманії і на власному досвіді переконалися в негативних для здоров’я наслідках, які провокує наркоманія. В ході дискусії виявилось, що далеко не всі присутні володіли достовірною інформацією про наркотики, про шкідливість їх вживання та небезпечні наслідки, одним із яких є захворювання на СНІД.

Враховуючи численні запитання до фахівців, цей цікавий для молоді захід вийшов за рамки відведеного часу, але організатори і присутні слухачі були задоволені проведеною дискусією, адже подібна інформація про наркотики, про захворювання на СНІД, на думку організаторів, вбереже від наркоманії, від цього соціального лиха багатьох підлітків, які вступають на шлях самостійного життя.