Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СПІЛЬНА МЕТА – ПОДАРУВАТИ ХВОРИМ ДІТЯМ ЯКІСНО НОВЕ ЖИТТЯ

Спеціаліст Київського інституту серця Міністерства охорони здоров’я України провела консультативний прийом для маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні.

Нещодавно до обласної дитячої лікарні завітала серцево-судинний лікар-хірург вищої категорії, завідувач відділення кардіохірургії для лікування вроджених вад серця у дітей інституту серця Ірина Аксьонова. Досвідчений фахівець виконує великий спектр операцій при вродженій патології серця у дітей різного віку та ваги, включаючи недоношених та новонароджених з надмалою вагою. Пріоритетним напрямком у роботі є кардіохірургія новонароджених.

Ірина Аксьонова провела консультативний прийом для маленьких пацієнтів лікарні. Огляд дітей здійснювався за допомогою портативного ультразвукового сканера експертного класу. У цілому обстеження пройшли 39 дітей, з яких 5 – вихованці обласного спеціалізованого будинку дитини. За результатами медичного огляду, для оперативного лікування направлено 13 дітей, 4 пацієнти із будинку дитини будуть прооперовані безкоштовно.

За словами головного лікаря обласної дитячої лікарні Ганни Богданової, співпраця лікарні з інститутом дає можливість отримувати консультативну допомогу провідних фахівців країни та направляти дітей з серцевою та судинною патологією до високоспеціалізованої кардіохірургічної клініки найвищого рівня для подальшого лікування.