Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

БАТЬКИ ТА ДІТИ. ШЛЯХИ ПОРОЗУМІННЯ

Майже в кожній сім’ї трапляються конфлікти та проблеми у відносинах між батьками та дітьми. Від цього нікуди не подітись, адже розрив між поколіннями суттєвий і дає про себе знати.

Люди навіть з невеликою різницею у віці не завжди мають спільні інтереси та погляди на життя, то що ж казати про дітей та батьків. Ця тема була і завжди буде актуальною, особливо для підлітків, адже саме в цьому віці виникає найбільше суперечок з батьками, які можуть закінчитися серйозними сварками та образами одне до одного.

Для того, щоб уникнути таких конфліктів, необхідно знаходити спільну мову зі своїми рідними та близькими навіть тоді, коли ви маєте різні точки зору. Що це не так складно, як здається на перший погляд, змогли зрозуміти учасники тренінгового заняття під назвою “Батьки та діти. Шляхи порозуміння”, яке нещодавно відбулося в приміщенні відділення “Клініка, дружня до молоді” Cумської міської дитячої клінічної лікарні.

Захід був проведений в рамках активної співпраці “Клініки, дружньої до молоді” та кримінально-виконавчою інспекцією Зарічного та Ковпаківського районів м.Суми для підлітків, які відбувають покарання без позбавлення волі.

Впродовж заняття відбувалося активне обговорення різних психологічних питань, починаючи від причин, що викликають конфлікти з батьками і закінчуючи методами самоконтролю в момент суперечки. Психолог “Клініки, дружньої до молоді” Ольга Масалітова впевнена, що обговорення даної теми для підлітків важливе не тільки пошуком вирішення непорозумінь з батьками, а й можливістю уявити себе в ролі батьків та проаналізувати їх почуття і мотиви поступків. Адже, зазвичай, перебуваючи в конфлікті більшість із нас сприймає ситуацію однобоко, суб’єктивно, хоча іноді варто просто звернути увагу на свого співрозмовника та постаратися, по-можливості, зрозуміти його.