Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОСВЯТА У ПРОФЕСІЮ

У Сумській обласній дитячій клінічній лікарні відбулося щорічне свято – прийом молодих спеціалістів середньої ланки до колективу лікувально-профілактичного закладу. Свято проводиться восьмий рік поспіль.

 Знайомство з молодими фельдшерами, лаборантами та медичними сестрами відбулося у досить незвичному форматі – проведенні інтелектуальної гри «Брейн-ринг», під час якої майбутні фахівці продемонстрували свої знання та ерудованість. По закінченню гри її учасники отримали символічний подарунок – вічний вогонь знань. Право прийняти цей вогонь від імені всіх молодих спеціалістів 2013 року отримав капітан команди-переможниці. Тримаючи вогонь, молодь проголосила медичну клятву. Святковий настрій додала і концертна програма, яку підготували співробітники лікувального закладу. На останок, за давньою традицією, медичні працівники записали свої бажання на аркушах паперу і прив’язали їх до повітряних кульок, які відпустили у небо…

Присутня на посвяті головний лікар обласної дитячої лікарні Ганна Богданова відзначила: «Приймаючи до колективу молоде поповнення, ми віримо, що їхні молоді серця будуть битись в унісон із серцем всього колективу, який носить горде ім’я – колектив Сумської обласної дитячої клінічної лікарні!»