Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

«БАЙДУЖІСТЬ ТАКОЖ ВБИВАЄ!»

За ініціативи обласного відділення всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», відділення міської дитячої лікарні Святої Зінаїди «Клініка, дружня до молоді» та підтримці волонтерів Сумського державного університету відбулася акція «Байдужість також вбиває!». Захід пройшов у рамках всесвітнього руху «16 днів проти гендерного насильства».

 На думку голови правління обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Ольги Беленецької, щоб зменшити рівень насильства щодо жінок, українське суспільство має, по-перше, змінити ставлення до насильства, адже такі дії ніщо не може виправдати. По-друге, держава повинна об'єднати зусилля структур, щоб вирішити дану проблему. Доцільно налагодити таку взаємодію, при якій кожен випадок буде передаватися від одного відомства іншому, залежно від потреб жінки та враховуючи всі обставини.

«Одним із завдань нашого відділення «Клініка, дружня до молоді» є виховання соціально орієнтованих особистостей та формування в них таких якостей, як людяність, милосердя та вміння співчувати. Саме тому дана ідея знайшла відгук і в наших серцях», – говорить психолог відділення міської дитячої лікарні Святої Зінаїди «Клініка, дружня до молоді» Ольга Масалітова.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, станом на 1 липня 2013 року на обліку за вчинення насильства в сім'ї перебувають близько 85 тисяч чоловік, деяким із них винесено офіційне попередження або застосовані захисні приписи, інші залучені до штрафу або направлені на виправні роботи, до деяких накладено адміністративний арешт. Фізичне та психологічне насильство є найпоширенішими видами, на них припадає 95% випадків.

Дані неурядових організацій підтверджують гостроту проблеми з розповсюдження різних форм насильства в українських родинах. Наприклад, за інформацією фонду «Українська фундація громадського здоров'я», щорічно в Україні фіксується більше 100 тисяч випадків насильства в родинах, причому 90% з них – це насильство над жінками. Але реально ця цифра, на думку експертів, більше, як мінімум, у чотири рази. Жінки в Україні стикаються з фізичним, сексуальним, психологічним та економічним насильством.