Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ЩОДО СТАНУ ПОСТРАЖДАЛИХ ВНАСЛІДОК ЗІТКНЕННЯ ПОТЯГУ З МАРШРУТНИМ АВТОБУСОМ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації інформує, що 4 лютого 2014 року внаслідок зіткнення рейсового автобуса з потягом біля ст. Вири Білопільського району на залізничному переїздісталася дорожньо-транспортна пригода.

На місці пригоди загинуло дванадцять осіб та шість травмовано,  п’ять з яких були доставлені бригадами екстреної медичної допомоги до Сумської обласної клінічної лікарні і одна дитина - до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Завдяки скоординованим діям органів обласної, місцевої влади, служби екстреної медичної допомоги, медичних працівників лікарень потерпілим була надана медична допомога своєчасно і в необхідному обсязі. Медикаментами, компонентами крові хворі забезпечені. Організацію надання медичної допомоги контролював Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Качур.

З рідними і близькими потерпілих проведена зустріч керівниками області. Надана морально-психологічна підтримка, вирішено питання матеріальної допомоги сім’ям постраждалих.