Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

КРАЩИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

З нагоди Дня державної служби України, що традиційно відзначається 23 червня, у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулися урочисті заходи. Кращих представників державної служби Сумщини голова облдержадміністрації Василь ХОМА відзначив подяками та почесними грамотами

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, голова облдержадміністрації Василь Хома зауважив, що державна служба є життєво важливим активом для країни.

«Кожен з вас – це коліщатко у великому годиннику. І саме від кожного з вас залежить надійна робота всього складного механізму. Це стосується швидких, точних та ефективних управлінських рішень, якісних адміністративних послуг і власне позитивних змін, – констатував Василь Хома. – Невичерпної вам енергії, здоров’я і злагоди в родинах, професійного зростання на ниві служіння народу України».

Системність та робота на випередження – ось ті критерії, на думку Василя Хоми, за якими мають працювати державні службовці.

Також очільник облдержадміністрації підкреслив, що наша держава і державна служба проходять період великого становлення.

«Сьогодні триває реформа державного управління і місцевого самоврядування відповідно до кращих європейських практик. Процес складний, але ми маємо його пройти, щоб максимально наблизити державні послуги до людей»,  – зауважив він.

Кращих державних службовців Сумщини за сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби Василь Хома нагородив Почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації. 

Нагадаємо, щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби України. Це професійне свято було засноване в 2003 році Указом Президента України № 291/2003. Приводом для прийняття нового професійного свята стала зростаюча роль працівників державної служби у всіх галузях життя українських громадян.