Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ДОРУЧИВ ВІДКРИТИ ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ ЩОНАЙМЕНШЕ В КОЖНОМУ РАЙЦЕНТРІ

Кількість нових хворих на COVID-19 та кількість госпіталізацій продовжує знижуватися, а темпи вакцинації щотижня прискорюються. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 23 червня.

Очільник Уряду відзначив, що позитивну роль у покращенні епідемічної ситуації виконують центри масової вакцинації, що відкриваються в містах по всій країні.

«Даю доручення Міністерству розвитку громад та територій вжити заходів, аби такі центри з’явилися щонайменше в кожному районному центрі. Тому що є області, де таких центрів вже більше десяти, а є 6 областей, де центри масової вакцинації досі не з’явилися», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також зауважив, що цього тижня стартує вакцинація компаній, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися. За його словами, це допоможе зменшити передачу вірусу в середині колективів та сприятиме безпечній роботі.

«Тому закликаю керівників підприємств скористатися такою можливістю та убезпечити себе і своїх працівників», — сказав Глава Уряду.

Денис Шмигаль додав, що Міністерство охорони здоров’я постійно збільшує кількість бригад для щеплень і готує нові формати, щоб якнайбільше українців мали змогу отримати вакцину.

ДЖЕРЕЛО: https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-doruchiv-vidkriti-centri-masovoyi-vakcinaciyi-shchonajmenshe-v-kozhnomu-rajcentri