Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: НА МЕДИЦИНУ СУМЩИНИ ЧЕКАЮТЬ ОНОВЛЕННЯ

Сьогодні, 4 квітня у конференц-залі Сумської обласної лікарні голова Сумської обласної державної адміністрації Володимир Шульга представив медичній спільноті та громадськості нового начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка.

Новопризначеного керівника медичної галузі Володимир Шульга охарактеризував як патріотичну, відповідальну, чесну людину та професіонала у своїй справі. «Одним із пріоритетних завдань поставлених перед державою та нашою областю є реформування галузі охорони здоров’я. Кожен мешканець як міста, так і села має отримувати медичну допомогу на якісному європейському рівні з використанням найсучаснішого обладнання. Ми повинні зробити все, щоб люди відчували нашу підтримку та піклування», – підкреслив очільник області.

Начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко коротко розповів про себе й окреслив першочергові завдання на найближчий час. Зокрема, велика увага приділятиметься мережі надання медико-санітарної допомоги на первинній, вторинній і третинній ланках, збереженню та контролю ліжкового фонду, виїзній роботі бригад обласних спеціалістів та лікарів високої категорії до сіл та селищ, контролю якості надання медичної допомоги, збереженню кадрового потенціалу, залученню і навчанню молодих спеціалістів, перепідготовці фахівців.

У своєму виступі начальник управління окремо наголосив і на фінансовій дисципліні: «На жаль, обласне управління охорони здоров’я на даний момент має кредиторську заборгованість за поставлене обладнання у розмірі 9 млн. 200 тис. грн, заборгованість за поставлені медикаменти для екстреної медичної допомоги у розмірі 747 тис. гривень, загальний обсяг заборгованості перед постачальниками складає близько 14 млн. гривень. Крім того, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року прийнято рішення зменшити загальний обсяг асигнувань галузі в області в цілому на 11 млн. 700 тис. грн. Відтак введена жорстка економія бюджетних коштів», – зазначив Сергій Бутенко.

Наступного тижня начальник управління охорони здоров’я планує здійснити перші виїзди до обласних та районних лікувальних закладів. «Я довіряю людям і маю надію, що вони довірятимуть і мені. Переконаний, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивних результатів і забезпечимо жителів Сумщини якісною, сучасною та доступною медичною допомогою», – запевнив Сергій Бутенко.