Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕЛЕКТОРНА НАРАДА МОЗ УКРАЇНИ

4 квітня відбулася селекторна нарада у режимі телеконференцзв’язку Міністерства охорони здоров’я України, присвячена підготовці до Всесвітнього дня здоров’я. Захід відбувся за участю Радника Міністра Олени Євстігнеєвої, Директора Українського інституту стратегічних досліджень Геннадія Слабкого, начальника управління громадського здоров’я МОЗ Алли Григоренко, та в.о. начальника відділу прес-служби галузевого Міністерства Віктора Салькова.

 Посадовці наголосили на важливості теми цьогорічного Всесвітнього дня здоров’я, а саме “Трансмісивні хвороби”. Міграційні процеси, активні подорожі, виконання військового обов’язку – все це зумовило зростання захворюваності на трансмісивні хвороби, - підкреслила Алла Григоренко. “Ми маємо звернути увагу населення і органів місцевої влади на заходи профілактики від трансмісивних хвороб, зокрема на боротьбу з переносниками цих захворювань” – зазначила Алла Анатоліївна.

Під час наради відбувся жвавий діалог між представниками Міністерства та регіонами щодо проведення заходів до Дня здоров’я. Зокрема, завідуюча Сумським обласним центром здоров’я Наталія Марченко поінформувала присутніх про проведені, згідно плану заходів і за сприяння управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, прес-конференцію та випуск спеціального номеру галузевої газети “Медицина і здоров’я”. Наступним етапом стане проведення на наступному тижні інформаційно-профілактичних акцій для населення з вимірюванням артеріального тиску та рівня цукру крові, прямих ефірів на радіо та ТБ, а також науково-практичної конференції у Сумському медичному коледжі.

Організатори і учасники наради зазначили про надзвичайну важливість регіональних центрів здоров’я у здійсненні пропагування здорового способу життя та профілактиці захворювань. Представники Міністерства запевнили регіони, що будуть надавати усю можливу інформаційну та організаційну підтримку.