Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ Є ДОСТАТНЯ КІЛЬКІСТЬ АНТИВІРУСНИХ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ХВОРИХ НА ВІРУСНІ ГЕПАТИТ В І С

Про це повідомила під час брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХОМЕТА

За її словами, на Сумщині питання лікування пацієнтів з вірусними гепатитами В і С вирішувалося в рамках програми «Антигепатит». Закуповувалися антивірусні препарати як за обласний кошт, так і отримувалися з державного бюджету.

«В умовах, коли кількість лікарських засобів була обмежена, у нас діяла комісія при управлінні охорони здоров’я, яка розподіляла препарати відповідно до показань для лікування, – зазначила Галина Хомета. – На сьогодні в області достатня кількість антивірусних препаратів  і всі пацієнти, які підлягають лікуванню, отримають необхідну антивірусну терапію».

Заступник начальника обласного управління охорони здоров’я також додала, що для того, щоб отримати лікування, необхідно, перш за все, поставити діагноз. Станом на сьогодні на первинній ланці здійснюється тестування швидкими тестами. При виявленні позитивних тестів обстеження пацієнтів здійснює інфекціоніст. На Сумщині закладом, уповноваженим для постановки остаточного діагнозу і призначення лікування, є обласний медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького, спеціалісти якого і призначають схеми лікування відповідно до стадії, форми перебігу захворювання, наявності супутніх захворювань.

«На сьогодні черг в очікуванні на призначення лікування у нас немає, – наголосила Галина Хомета. – Не отримує лікування тільки той пацієнт, який повністю необстежений і якому необхідно визначитися зі схемою лікування».