Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПОДБАЙ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я

7 квітня 2014 року у Всесвітній день здоров’я біля торгового центру «Універмаг «Київ» у м. Суми працював майданчик здоров’я.

Медичні працівники обласної організації Товариства Червоного Хреста, лікувальних закладів міста, студенти медичного коледжу вимірювали бажаючим артеріальний тиск, навчали наданню першої медичної допомоги, надавались консультації лікарів.

Завдяки отриманим із Міністерства охорони здоров’я України глюкометрам і тест-смужкам співробітники обласного центру здоров’я і студенти Сумського медичного коледжу вимірювали рівень цукру у крові. Із 80 обстежених підвищений рівень цукру виявлено у 12, в т.ч. первинно 9.

Спеціалісти “Клініки, дружньої до молоді” та обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації “Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ” консультували молодь з питань безпечної сексуальної поведінки, розповсюджували інформаційно-просвітницьку літературу та контрацептиви.

Організатори заходу – відділ охорони здоров’я Сумської міської ради, обласна організація Товариства Червоного Хреста, обласний центр здоров’я, адміністрація торгового центру «Універмаг «Київ».

Проводяться заходи і в лікувальних та навчальних закладах міста: медики, спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, освітяни проводять різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи, розповсюджують просвітницькі матеріали.

Їх мета - привернути увагу кожної людини до найціннішого скарбу – здоров’я.

Кожен з вас має запам’ятати прості істини, на яких ґрунтується філософія здоров’я: не пали, не зловживай алкоголем, не переїдай, більше рухайся, не нервуй, не заздри, більше посміхайся, роби людям добро.

Раз на рік проходь медичний огляд. Не формально, для керівника чи заради довідки, а для себе, щоб знати про реальний стан свого здоров’я і вчасно запобігти ускладненням.

Раз на рік здай загальний аналіз крові і визнач в крові вміст цукру та холестерину.

Зроби електрокардіограму. Обов’язково контролюй артеріальний тиск. Про його підвищення багато людей і не здогадуються, а гіпертонія – це загроза можливих інсультів, інфарктів.

Щорічно проходь онкоогляд, флюорографічне обстеження легень, Якщо є потреба, звернися до вузьких спеціалістів. В цьому допоможе твій сімейний лікар чи дільничний терапевт. Йому можна розказати про всі проблеми чи підозри щодо свого здоров’я. Він обов’язково порадить що робити і спрямує на дообстеження.

Не будь байдужим, подбай про своє здоров’я!