Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

РОБОТА МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ СУМЩИНИ - ПІД ОСОБИСТИМ КОНТРОЛЕМ СЕРГІЯ БУТЕНКА

8 квітня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко відвідав з робочим візитом п’ять медичних закладів регіону – обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни, обласний кардіологічний диспансер, обласну дитячу клінічну лікарню, обласний діагностичний центр та обласний клінічний психоневрологічний диспансер.

У ході зустрічей начальник управління ознайомився з роботою кожного закладу, зустрівся з керівним складом та медичним персоналом, завітав до відділень, де поспілкувався з хворими, та оглянув наявну матеріально-технічну базу.

Перебуваючи в госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни, Сергій Бутенко наголосив на важливості збереження ліжкового фонду: «Вважаю за доцільне не скорочувати ліжка в лікувальних закладах, а перепрофільовувати їх для важкохворих пацієнтів, інвалідів, самотніх людей, яких в області проживає чимало, і надавати їм якісну допомогу». Активно обговорювалися фінансові питання, ремонтні роботи, придбання необхідного медичного обладнання. Окремо розглядалася і підготовка лікувального закладу до святкування Дня Перемоги.

Під час зустрічі з медичними працівниками кардіологічного диспансеру мова йшла про відкриття відділення невідкладної кардіології для лікування хворих при гострих кардіологічних станах, що передбачає проведення стентування судин на ранніх етапах розвитку гострого інфаркту міокарду. Не менш важливим є питання придбання сучасної кардіологічної апаратури, у тому числі ангіографу, що дозволяє на високому рівні діагностувати серцево-судинні захворювання. За словами головного лікаря кардіодиспансеру Ігоря Марцовенка, близько 50% дорослого населення області мають захворювання серцево-судинної системи. Відтак ці кроки у певній мірі розширять можливості лікувального закладу у наданні кардіологічної допомоги мешканцям Сумщини.

Говорячи про розвиток педіатричної служби області, начальник управління відзначив фаховість та професіоналізм працівників обласної дитячої лікарні. Сергій Бутенко відвідав відділення інтенсивної терапії новонароджених, ортопедо-травматологічне відділення, палату інфекційних хворих, гематологічне відділення та поспілкувався з лікарями і маленькими пацієнтами.

Окрім цього, начальник управління оглянув кабінети рентгенодіагностики, ультразвукової діагностики, флюорографії, комп’ютерної томографії, мамографії, ендоскопії, функціональної діагностики та клініко-діагностичну лабораторію при обласному діагностичному центрі. «Дороговартісне медичне обладнання повинно використовуватися якомога ефективніше і працювати з повним навантаженням, оскільки від цього залежить життя і здоров’я людей. Відповідно треба опрацьовувати і питання забезпечення лікувально-профілактичних установ області кваліфікованими фахівцями для проведення діагностичних обстежень», - підкреслив Сергій Бутенко у розмові зі співробітниками центру.

Під час перебування у стінах психоневрологічного диспансеру, на обліку якого знаходяться 7500 хворих, начальник управління детально оглянув умови перебування пацієнтів, матеріально-технічну базу закладу та план добудови диспансеру.