Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ У С. МИРОПІЛЛЯ ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНЕ ПРИМІЩЕННЯ ПУНКТУ ПОСТІЙНОГО БАЗУВАННЯ БРИГАДИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, покращення якості надання медичної допомоги постійно перебуває у центрі уваги обласної влади

«Ми сьогодні спільно працюємо над тим, щоб жителі кожної громади на Сумщині отримували якісні медичні послуги. Тож відкриваємо оновлене приміщення пункту постійного базування бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги у с. Миропілля. Я бажаю, щоб ви менше користувалися послугами екстреної допомоги, але, я вас запевняю, раптом щось станеться – до вас швидко прибуде сучасний спеціалізований санітарний автомобіль, який цей пункт отримав 4 серпня», – зазначив Дмитро Живицький.

Дмитро Живицький разом із народним депутатом України Ігорем ВАСИЛЬЄВИМ, головою обласної ради Віктором ФЕДОРЧЕНКОМ та директором Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолієм АЛЕКСАНДРЕНКОМ оглянули приміщення пункту екстреної допомоги та гараж.

За словами начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА, за рахунок власних коштів, отриманих у результаті основної господарської діяльності, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф не лише зміг покращити умови у приміщеннях центру, а й закупити нові автомобілі. Один із них працюватиме в цьому пункті.

«Наразі центр активно покращує матеріально-технічну базу в пунктах постійного базування. І як приклад – цей пункт в с. Миропілля – прикордонному населеному пункті області, – зазначив Сергій Бутенко. – Тож центр за свої кошти, а це близько 200 тис. грн., разом з керівництвом Миропільської громади зробили все для того, аби покращити умови в цьому пункті».

Привітала жителів громади із відкриттям оновленого пункту екстреної допомоги голова громади Олена ОРДИНЕЦЬ. Вона наголосила, що відтепер її земляки отримуватимуть не лише якісну, а й оперативну медичну допомогу.

Фельдшер пункту Людмила П’ЯТИКОВ розповіла журналістам, що у закладі оновилися всі меблі, відремонтовано фельдшерську кімнату, кімнату відпочинку, санітарну кімнату, душову.

«Також нам дали новий автомобіль, – зазначила вона. – Кошти на все це виділили Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Миропільська громада. У такому новому сучасному пункті й медичну допомогу надавати приємніше».