Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АКТИВНА ВАКЦИНАЛЬНА КАМПАНІЯ ТА ДОТРИМАННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ ДОПОМОЖУТЬ ЗАХИСТИТИ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ТА БЕЗПЕЧНО ПРОВЕСТИ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

  На цьому під час робочої наради з головами громад в Конотопському та Шосткинському районах наголошували заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та заступник начальника управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА

За дорученням голови облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО Вячеслав Печененко повідомив керівникам громад районів та освітянам, що вони мають активніше проводити роз’яснювальну кампанію з вакцинації, щоб уникнути соціальної напруги, яка може виникнути, якщо будуть закриті заклади освіти. Та зазначив, що головний акцент необхідно робити, в першу чергу, на вакцинації освітян, але паралельно вакцинувати й інших громадян.

«Наше завдання – успішно провести вакцинальну кампанію та зробити максимальну кількість щеплень жителів області», – сказав заступник голови облдержадміністрації.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Галина Хомета наголосила, що епідеміологічна ситуація поступово напружується, тому необхідно посилити заходи з профілактики та активізувати роботу з проведення вакцинації.

На сьогодні в області зроблено майже 303 тисячі щеплень. Учора зроблено 5920 щеплень. вакциновано 1128 освітян. Кількість щеплень освітян буде й надалі зростати, адже необхідно забезпечити стабільний та якісний освітній процес в школах та інших закладах освіти.

«На сьогодні маємо можливість повністю забезпечити щепленнями всіх бажаючих, адже в області є достатня кількість вакцин. Усі вакцини, які є на території  області мають доведену ефективність, схвалені ВООЗ, гарантовано зменшують ризик тяжких випадків захворювання та летальних наслідків», – відмітила Галина Хомета.

 

ДЖЕРЕЛО: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/26420-aktyvna-vaktsynalna-kampaniya-ta-dotrymannya-profilaktychnykh-zakhodiv-dopomozhut-zakhystyty-zhyteliv-oblasti-ta-bezpechno-provesty-navchalnyy-rik.html