Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ З ХРОНІЧНОЮ НИРКОВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ МАЄ БУТИ БЕЗПЕРЕРВНИМ І ЯКІСНИМ

«Хворі на хронічну ниркову недостатність потребують постійного гемодіалізу, тому не можна дозволити, аби такі життєвонеобхідні апарати виходили з ладу», - наголосив начальник управління Сергій Бутенко під час візиту до відділення інтенсивної терапії, екстракорпоральних методів детоксикації та хронічного гемодіалізу міської клінічної лікарні №5.

При відділенні лікувального закладу функціонують три зали з 12 апаратами гемодіалізу. Наразі пацієнтами відділення є 56 хворих, яким лише за 1 квартал 2014 року проведено близько 2000 сеансів. За словами завідуючої відділення Ірини Цимбал, високі вимоги висуваються щодо якості води та обладнання для підготовки води при роботі апарату гемодіалізу. «На сьогодні система водоочищення апаратів потребує термінового ремонту. При невідповідних показниках очищення води спостерігається погіршення стану здоров’я пацієнтів у результаті отруєння всього організму шкідливими домішками», - підкреслила Ірина Цимбал.

Під час розмови з головним лікарем міської лікарні В’ячеславом Петренком начальник управління акцентував увагу на спільній роботі міських та обласних лікувальних закладів і поглибленій співпраці практикуючих лікарів з працівниками клінічних кафедр задля надання повної та якісної медичної допомоги населенню. Досить проблемними для закладу залишаються питання зношеності діагностичного та стерилізаційного обладнання, відпуску наркотичних та психотропних лікарських засобів, недостатнього фінансування.