Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ - ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Начальник управління Сергій Бутенко взяв участь у роботі засідання обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Сумської області.

Зустріч відкрила голова Сумської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Маслова. У своєму виступі вона підкреслила основну мету діяльності організації – захист прав медичних працівників, збереження кваліфікованого персоналу, пільг і гарантій працівникам охорони здоров’я, дотримання норм трудового законодавства.

«Сумська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я – одна з найбільших в Україні. Вона нараховує 26914 членів та 191 первинну профспілкову організацію. Минулого року за рахунок обласного комітету профспілки надано виплат на лікування більше ніж 120 членам профспілки у середньому по 1000 гривень кожному. Жодне звернення до обкому профспілки щодо надання допомоги не залишилося без уваги», - зазначила Лариса Маслова.

Значимість та дієвість профспілкової організації підкреслив і начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. «Не дивлячись на складне фінансово-економічне становище в державі, недостатнє фінансування медичної галузі області, захист має отримувати кожен медичний працівник – від молодшої медичної сестри до лікаря. Питання виплати заробітної плати, охорони праці, права на спецхарчування за роботу зі шкідливими хімічними речовинами, кадрове забезпечення, оздоровлення дітей працівників закладів охорони здоров’я та багато інших аспектів знаходяться на постійному контролі як профспілкової організації, так і управління охорони здоров’я облдержадміністрації», - підкреслив Сергій Бутенко.

Керівник медичної галузі подякував голові профспілкової організації та головам профспілкових комітетів закладів охорони здоров’я Сумщини за активну життєву позицію і високий професіоналізм і висловив побажання щодо подальшої співпраці з обласною організацією профспілки задля стабільної роботи колективів лікувально-профілактичних закладів, професійного росту медичних працівників та збереження кадрового потенціалу.