Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО РОКОВИН АВАРІЇ НА ЧАЕС

26 квітня – Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф – для українців особливо трагічна дата. Саме у цей день, 28 років тому, землю сколихнула страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції, визнана найбільшою техногенною катастрофою за всю історію людства.

Ціною власного життя і здоров’я учасники ліквідації намагалися подолати ядерну стихію і захистити майбутнє покоління. Тисячі ліквідаторів вже немає серед живих, інші решту життя відчувають наслідки аварії на собі. Так, лише в Сумській області на обліку лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я перебуває 13 677 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них близько 7000 ліквідаторів. Спеціалізоване лікування постраждалі проходять в обласному диспансері радіаційного захисту населення, який обслуговує понад 3000 осіб щороку.

Від імені усієї медичної спільноти висловлюю безмежну вдячність ліквідаторам аварії на ЧАЕС за їхню мужність та героїзм, самовідданість та самопожертву. Вважаю нашим першочерговим обов’язком - не забувати про героїв-рятівників, оточити їх належною турботою та увагою, надавати якісне медичне обслуговування, повноцінне стаціонарне та санаторно-курортне лікування.

З повагою
начальник управління
охорони здоров’я облдержадміністрації                                                С.П. Бутенко