Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛІКАРІВ-ФІЗІОТЕРАПЕВТІВ

Днями, на базі обласної клінічної лікарні, відбулася науково-практична конференція лікарів-фізіотерапевтів та спеціалістів з фізичної реабілітації лікувально-профілактичних закладів Сумщини.

З аналізом діяльності фізіотерапевтичної служби за минулий 2013 рік та в І кварталі 2014 року перед присутніми виступила обласний позаштатний фізіотерапевт, завідуюча фізіотерапевтичним відділенням обласної клінічної лікарні Ніна Олійниченко. Як повідомила доповідач, на сьогодні в області кваліфікована фізіотерапевтична допомога населенню надається розгалуженою мережею закладів охорони здоров’я. В області працюють 25 фізіотерапевтичних відділень та 223 фізіотерапевтичних кабінетів, на 283 сільських фельдшерсько-акушерських пунктах та в лікарських амбулаторіях хворим первинної ланки проводиться відпуск фізіотерапевтичних процедур. Забезпеченість лікарями-фізіотерапевтами по області становить 0,27, по м.Суми – 0,40, в обласних лікувально-профілактичних закладах – 0,8, по районах – 0,12 на 10 тис. населення.

Основними видами лікування, які проводяться у відділеннях фізіотерапії, як і раніше, залишається електролікування – 50,5%, світлолікування – 13,0%, інгаляції – 10,4%, теплолікування – 3,0%, ультразвук – 6,8%, засоби магнітотерапії – 4,0% та масаж – 13,0%. І все ж на сьогоднішній день можливості фізіотерапевтичних відділень та кабінетів не в повній мірі задовольняють лікарів та їх пацієнтів, особливо в питанні сучасних методів лікування. Адже існує фінансова проблема комплектування лікувальних закладів фізіотерапевтичною апаратурою та кадрами.

В ході проведення конференції перед присутніми також виступили завідувач фізіотерапевтичним відділенням 1-ї міської клінічної лікарні Вікторія Болкуневич, завідувач фізіотерапевтичним відділення 4-ї міської лікарні Олександр Стеценко, лікар-фізіотерапевт обласної клінічної лікарні Олексій Колісник. Представники приватних фірм познайомили учасників заходу із сучасними технічними новинками у фізіотерапії.