Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЕБЕДИНСЬКУ ЦЕНТРАЛЬНУ РАЙОННУ ЛІКАРНЮ ОЧОЛИВ НОВИЙ КЕРІВНИК

Посаду головного лікаря обійняв лікар-ортопед Владислав Шепіль. Його кандидатуру підтримали на сесії районної ради VI скликання 25 квітня 2014 року.

Нового очільника трудовому коллективу представили начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Сергій Бутенко, голова районної ради Василь Калита та голова райдержадміністрації Сергій Лук’яненко. Керівники району побажали Владиславу Шепілю успіхів у розвитку медичної галузі Лебединщини та пообіцяли сприяти у питанні поліпшення матеріально-технічної бази лікувального закладу.

Вітаючи новопризначеного головного лікаря, начальник управління охорони здоров'я Сергій Бутенко підкреслив ключове завдання, яке повинен ставити перед собою керівник медичної установи: «Найголовніше – це поліпшення якості і доступності медичної допомоги для пацієнтів, а також створення належних умов праці медичних працівників. Від цього залежить здоров'я та життя населення».

Довідково: Владислав Шепіль – випускник Конотопського медичного училища, у 1999 році закінчив медичний факультет Сумського державного університету за спеціальністю «лікувальна справа». З 1999 до 2001 року навчався в інтернатурі на базі ХМАПО та першого ортопедичного відділення центральної міської лікарні міста Суми за фахом «ортопедія та травматологія». З 2006 до 2008 року навчався в клінічній ординатурі за фахом «ортопедія та травматологія» на базі ХМАПО. З 2001 року працював у Лебединській ЦРЛ лікарем ортопедом-травматологом поліклініки та травматологічного відділення.