Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: «ЗДОРОВ’Я ДИТЯЧОГО І ЖІНОЧОГО НАСЕЛЕННЯ – ПРІОРИТЕТНА СКЛАДОВА РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСТІ»

На цьому наголосив начальник управління під час робочого візиту до пологового будинку №1 та міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди.

Інспектуючи роботу лікувальних закладів, Сергій Бутенко вивчив проблемні питання, які носять здебільшого фінансовий характер. Наразі в медичних установах не вистачає коштів на медикаментозне забезпечення пацієнтів, оновлення матеріально-технічної бази та капітальний ремонт приміщень.

За словами головного лікаря міської дитячої клінічної лікарні Олександра Ємця, останні два роки гостро відчувається нестача державних коштів, спрямованих на лікування дітей з особливими видами захворювання – ревматоїдний артрит, епілепсія, гемофілія, фенілкетонурія тощо. Особливої уваги потребують і хворі на туберкульоз діти, у першу чергу з бактеріовиділенням та хіміорезистентними формами. Для надання спеціалізованої допомоги та проведення комплексного лікування їм необхідний окремий ізольований блок. У цілому на покращення рівня медикаментозного забезпечення дитячого населення міста за окремими видами захворювань необхідно додатково близько 700 тисяч гривень.

Сумський пологовий будинок №1, який обслуговує майже 50 тисяч жінок фертильного віку, вкрай потребує проведення ремонтних робіт у приміщеннях, у тому числі капітального ремонту харчового блоку, та оновлення медичного обладнання.

«Життя та здоров’я матері і дитини – найцінніший скарб. Висококваліфікована доступна медична допомога саме у цій галузі має покращуватися постійно. Адже охорона здоров'я направлена не лише на зміцнення здоров'я пацієнтів, а й на зниження і профілактику дитячої та материнської смертності, покращення демографічної ситуації в країні», - зазначив начальник управління.