Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

АПАРАТНА НАРАДА 5 ТРАВНЯ

5 травня у конференц-залі управління охорони здоров’я відбулася апаратна нарада під головуванням начальника управління Сергія Бутенка. У нараді взяли участь головні лікарі обласних та міських лікувально-профілактичних закладів, начальники відділів та головні спеціалісти управління.

На початку засідання начальник управління озвучив присутнім питання, які розглядалися на розширеній апаратній нараді при голові облдержадміністрації Володимирі Шульзі. Ключовою темою засідання стала нинішня суспільно-політична ситуація в державі. За словами очільника області, наразі ситуація в Сумській області стабільна та контрольована, сепаратистські настрої у регіоні відсутні.

 Детально начальник управління зупинився на підготовці до урочистостей з нагоди Дня Перемоги та вшануванні ветеранів. «У цей день кожен ветеран має відчути особливу увагу та турботу з боку медичних працівників», - зазначив Сергій Бутенко. Головним лікарям начальник управління доручив нагадати пацієнтам про перевірку своїх даних у Державному реєстрі виборців з метою уникнення будь-яких непорозумінь під час виборів президента України, які відбудуться 25 травня цього року. Керівник медичної галузі вкотре підкреслив неприпустимість жодної політичної агітації серед пацієнтів та медичних працівників у лікувальних закладах області.

 Далі учасники засідання розглянули заплановані питання згідно з порядком денним. Зокрема, т.в.о. головного лікаря обласного диспансеру радіаційного захисту населення Світлана Чернишова відзвітувала про виконання заходів облдержадміністрації з нагоди 28 річниці аварії на ЧАЕС. Хід виконання нормативних документів щодо проведення замісної підтримувальної терапії споживачам ін’єкційних наркотиків в Сумській області озвучив головний лікар обласного наркологічного диспансеру Олексій Крупко. Заступник начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги та фармацевтичного забезпечення населення Світлана Коваль проаналізувала стан виконання плану основних організаційних заходів управління за I квартал 2014 року. Про підготовку до виборів Президента України розповіла головний терапевт управління охорони здоров’я Інеса Савенко.