Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЕТЕРАНАМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ – ГІДНЕ СТОМАТОЛОГІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Одним із пріоритетних напрямків роботи фахівців Сумської обласної стоматологічної поліклініки є забезпечення всіма видами стоматологічної допомоги ветеранів Великої Вітчизняної війни. На теперішній час обласна стоматологічна поліклініка обслуговує 60,4 тисяч населення. Із них 1743 особи - ветерани Великої Вітчизняної війни, серед них - 159 інвалідів війни, 76 учасників бойових та 1508 учасників війни.

Спеціалісти обласної поліклініки постійно працюють над удосконаленням лікувально-профілактичної роботи серед даного контингенту населення. Ветеранам війни надається необхідна терапевтична, хірургічна та зубопротезна допомога на дому. Так, за 4 місяці 2014 року лікарями-стоматологами було здійснено 93 виїзди до інвалідів війни, 16 виїздів до учасників бойових дій та 253 виїзди до учасників Великої Вітчизняної війни. Аналізуючи показники лікувально-профілактичної роботи серед ветеранів війни за останні роки, варто відмітити стабілізацію їх стоматологічного оздоровлення. Зважаючи на поважний вік та стан здоров’я ветеранів війни, більшість із них потребують терапевтичної, хірургічної та зубопротезної допомоги на дому. Відповідно, виникають певні складнощі, що потребують додаткового фінансового забезпечення на транспорт, на паливно-мастильні матеріали, портативне обладнання та освітлення.

За чотири місяці поточного року запротезовано 71 ветеран Великої Вітчизняної війни, в їх числі 16 інвалідів, 25 учасників бойових дій та 30 учасників війни на суму 73,8 тисяч гривень. На одну особу було витрачено майже 1 тисячу гривень. Протягом останніх років черга на зубне протезування ветеранів війни в поліклініці відсутня.

Управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, фахівці обласної стоматологічної поліклініки роблять усе можливе, щоб люди похилого віку – інваліди, ветерани війни, пенсіонери, своєчасно отримали кваліфіковану стоматологічну допомогу.