Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СЕРГІЙ БУТЕНКО: «УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ З ПСИХІЧНИМИ РОЗЛАДАМИ У СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ МАЮТЬ БУТИ МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНИМИ».

На цьому наголосив начальник управління охорони здоров’я під час робочого візиту до обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2 у с. Високе Охтирського району.

У ході зустрічі Сергій Бутенко оглянув територію закладу, психіатричні відділення та відділення судово-психіатричної експертизи, поспілкувався з медичними працівниками та пацієнтами.

За рахунок залучення додаткових коштів, незаборонених чинним законодавством, та власних зусиль працівників умови перебування хворих у лікарні покращуються. «Не дивлячись на тяжкий фінансовий стан, ми поступово, але упевнено замінюємо покрівлю, ремонтуємо палати, кабінети лікарів, кімнати обслуговуючого персоналу, інші приміщення. Проте є важливі проблеми, які потребують нагального вирішення та відповідного фінансування – нам вкрай необхідний електрокотел для харчового блоку та котел КВ 300 для пральні, самі пральні машини та нова башта для водозабезпечення закладу», - розповіла Лілія Неофітна.

Начальник управління позитивно оцінив обсяг вже виконаної роботи - частковий ремонт харчоблоку зі встановленням нового сучасного обладнання, ремонт санвузлів, заміну віконних блоків, реконструкцію теплової мережі тощо. «Психічне здоров`я населення є важливим елементом повноцінного життя. Висококваліфікована медична допомога та належні умови перебування сприяють покращенню самопочуття пацієнтів та швидшому одужанню», - зазначив Сергій Бутенко.