Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПАМ’ЯТЬ ЖИВА – ДОКИ ЖИВУТЬ ВЕТЕРАНИ

8 травня в Сумському базовому медичному коледжі відбувся урочистий захід “Пам'ять жива”, присвячений 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Мета цього святкового заходу – патріотичне виховання молоді, збереження пам’яті про героїчні події минулого та вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

За сприяння директора коледжу Олександра Кононова, заступника директора з виховної роботи Олени Боровик та голови профспілкового комітету студентів Олени Верхової активісти студентського клубу “Маленька країна” та члени студентського сенату коледжу підготували святкову концертну програму для студентів та запрошених ветеранів Великої Вітчизняної війни. Серед запрошених ветеранів колишній військовий льотчик, Володимир П’янков, полковник медичної служби у відставці Сергій Майоров та майор медичної служби запасу, голова клубу “Бойові подруги” (м.Суми) Надія Левицька.

Майбутні медичні сестри, фельдшери, акушерки привітали ветеранів війни теплими, щирими словами, віршованими рядками, пісенними та танцювальними композиціями. Зі сцени прозвучали розповіді студентів про своїх дідів та прадідів, які теж воювали на фронтах Вітчизняної війни.

Педагогічний колектив та студенти медичного коледжу висловили вдячність ветеранам за їх життя, мужність та неоціненні героїчні подвиги заради Вітчизни і великої Перемоги над німецьким фашизмом в 1941-1945 роках.