Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ДІТИ-СИРОТИ – ПРОБЛЕМА, ПРО ЯКУ ПОТРІБНО ГОВОРИТИ

«Матеріально-технічний стан та кадровий потенціал обласного будинку дитини дозволяють забезпечити всебічний розвиток дітей – фізичний, психологічний та інтелектуальний», - зазначила головний лікар спеціалізованого закладу Галина Литвиненко під час робочої зустрічі з начальником управління охорони здоров’я Сергієм Бутенко.

На сьогодні у лікувальному закладі перебуває 73 вихованці. Це діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та діти-інваліди віком від народження до чотирьох років.

Для проведення лікувально-профілактичної роботи та медико-соціальної реабілітації у закладі функціонує клініко-діагностична лабораторія, логопедичний кабінет, кімната сенсорної терапії, зал лікувальної фізкультури, фізіотерапевтичний кабінет тощо. У разі потреби медичну допомогу дітям надають лікувально-профілактичні заклади не лише Сумщини, а й інших областей. «За останніми підрахунками, за 70 років існування будинку дитини у ньому перебували майже 12 тисяч дітей, близько 3,5 тисяч вихованців усиновили», - розповіла Галина Литвиненко.

У ході зустрічі начальник управління детально ознайомився з проблемами спеціалізованого закладу. Важливим питанням для будинку дитини залишається зміцнення матеріально-технічної бази (капітальний ремонт центрального ганку, паркану, покрівлі господарського корпусу) та будівництво індивідуальної котельні на альтернативному паливі.

«Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування - вразливі і найменш захищені члени нашого суспільства. Ми не повинні залишатися байдужими до їх долі. Лише спільними зусиллями влади, медичних працівників та небайдужих людей можна створити оптимальні умови для медичного обслуговування цих дітей, їх навчання та виховання», - зауважив Сергій Бутенко.