Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

НОВІ «ШВИДКІ» ПЕРЕДАНІ РАЙОНАМ

Автопарк екстреної медичної допомоги Білопільського, Глухівського та Шосткинського регіонів поповнився сучасними автомобілями.

 Урочиста церемонія передачі медичного транспорту відбулася безпосередньо в районах за участі начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, директора обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Анатолія Александренка, а також представників органів місцевої влади, працівників районних лікарень, відділень екстреної медичної допомоги та засобів масової інформації.

Кожен район отримав по одній автівці на базі Peugeot Boxer типу В загальною вартістю близько 700 тисяч гривень. Машини оснащені найсучаснішим діагностичним устаткуванням, кардіо-реанімаційним обладнанням, вентиляційним устаткуванням, обладнанням для імобілізації та перенесення пацієнтів, інфузійним устаткуванням.

За словами начальника управління Сергія Бутенка, автомобілі надходять декількома партіями і розподілені по території області з урахуванням зношеності існуючого автопарку «швидких». Без нової автівки не залишиться жоден район області.

«Автомобілі мають працювати і служити людям. Вони сучасні, високотехнологічні, комфортні та безпечні для транспортування хворих, мають усі необхідні умови для роботи медичного персоналу при наданні невідкладної допомоги. Переконаний, що нові «швидкі» значно покращать якість та рівень надання екстреної медичної допомоги мешканцям районів», - зазначив Сергій Бутенко.

Працівники відділень екстреної медичної допомоги з радістю прийняли «подарунок» і пообіцяли використовувати медичний транспорт максимально ефективно та докладати усіх зусиль, щоб рятувати та зберігати життя пацієнтів.

Нагадаємо, що нові автівки отримані за рахунок коштів державного бюджету у рамках державного забезпечення регіонів автомобілями екстреної медичної допомоги. Наразі на Сумщину надійшло 26 автомобілів із запланованих 34. Серед них – 23 машини на базі Peugeot Boxer та 3 машини на базі ГАЗ 32213.