Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

«СВОЄЧАСНІСТЬ, ДОСТУПНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ – ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ОБЛАСТІ»

Про це зазначила заступник головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні Ольга САМОЙЛЕНКО у «прямому ефірі» обласного радіо

 «Обласна лікарня надає широкий спектр висококваліфікованої допомоги за 29 спеціальностями. Ми лікуємо не лише доросле населення, а й дітей області за трьома профілями, зокрема, нейрохірургічним, стоматологічним та опіковим», – підкреслила посадовець.

Забезпечуючи доступність медичної допомоги, спеціалісти нашої лікарні здійснюють виїзд до кожного району області для надання висококваліфікованої допомоги. Крім того, спеціалісти у своїй роботі використовують пересувну лабораторію, яка дозволяє провести комплекс діагностичних процедур, поінформувала Ольга Самойленко.

За її словами, стаціонарне відділення обласної лікарні розраховане на 645 ліжок, з них 60% хірургічного профілю, 40% – терапевтичного. У медичному закладі функціонує 19 спеціалізованих відділень, 8 з яких – єдині у всій області, наприклад, нейрохірургічне, судинної хірургії, гематологічне, зазначила заступник головного лікаря.

«Ми дбаємо про належний рівень фахової підготовки лікарів. У нас працює 15 кандидатів медичних наук, 3 доктора медичних наук, 8 заслужених лікарів України та більше 40 династій лікарів. На базі лікарні функціонує 6 кафедр Медичного інституту Сумського державного університету», – додала Ольга Самойленко.