Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

МЕДИКІВ СУМЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні Дня медичного працівника кращих представників медичної галузі області вшанували на урочистостях, які пройшли в обласній державній адміністрації.

Щиру подяку за вірність клятві Гіппократа, професійність, відданість своїй нелегкій праці присутнім висловили перші керівники області – голова облдержадміністрації Володимир Шульга та голова обласної ради Микола Клочко. Високопосадовці запевнили, що влада приділяє значну увагу розвитку медичної галузі області, а охорона здоров’я населення була і залишається пріоритетним напрямком усієї державної політики.

Учасників зустрічі привітав і начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. На його переконання, медики присвятили своє життя нелегкій, відповідальній і водночас гуманній і благородній справі, яка ґрунтується у першу чергу на милосерді, чуйності, любові до людей.

«Щодня ви відчуваєте біль, страждання іншого і, не зважаючи ні нащо, приходите на допомогу, рятуєте людські життя, повертаєте здоров’я, зцілюєте пацієнтів своїми мудрими головами і золотими руками. Ваша відповідальність, мужність, самопожертва, витримка гідні глибокого визнання і пошани», - підкреслив Сергій Бутенко.

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята кращі медичні представники отримали почесні грамоти та подяки Міністерства охорони здоров’я України, голови облдержадміністрації, голови обласної ради, федерації профспілок України.