Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Вельмишановні колеги!

Дозвольте привітати вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Медицина – це перш за все люди. Це пацієнти, які потребують допомоги, і медики – лікарі, медичні сестри, фельдшери, – які самовіддано рятують життя, повертають здоров’я, гоять рани, вселяють віру та дарують надію.

Праця людей у білих халатах – важка, жертовна і благородна. На жаль, ми не завжди маємо належне медичне забезпечення, повне фінансування, сучасну медичну техніку, високу заробітну плату, проте маємо знання, досвід, витримку, силу, чуйні серця і золоті руки. І незважаючи на складні для нашої держави часи, медики з вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа, докладають усіх зусиль задля збереження життя і зміцнення здоров’я українців.

Шановні медичні працівники, ви вже зробили багато і переконаний, що врятуєте ще не одне життя, поставити на ноги не одного пацієнта, адже не має у світі більшої цінності, аніж людське здоров’я та життя. У ваших руках – здоров’я нації, а відтак і благополуччя нашої держави.

У цей святковий день сердечно дякую кожному медичному працівнику нашої великої медичної родини. Вірю, що праця медиків буде гідним чином поціновувана державою і суспільством.

Щиро бажаю вам, дорогі колеги, сімейних гараздів, благополуччя, мудрості, оптимізму, нових професійних звершень, поваги і, звісно, здоров’я вам, вашим родинам і пацієнтам.

 

З повагою
начальник управління охорони
здоров’я облдержадміністрації                                                                                 С.П. Бутенко