Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СПРАВА ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ

Підведені підсумки щорічної всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Цього року Сумська область посіла почесне четверте місце, а зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для лікування дітей із захворюваннями органів зору.

Таку інформацію оприлюднили безпосередні організатори та учасники акції в регіоні – представники влади, волонтери та медичні працівники – під час прес-конференції, що відбулася 3 липня у приміщенні облдержадміністрації.

За словами заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Світлани Кривцун, на диспансерному обліку у лікувальних закладах області перебуває 7 378 дітей, які мають офтальмологічні захворювання, що становить 2,5% від усіх дітей.

«Благодійна акція «Серце до серця» проводиться в області восьмий рік поспіль і щоразу звертає увагу на актуальні питання охорони здоров’я наших дітей. Завдяки небайдужим людям, які долучалися до акції, вже закуплено спеціалізоване медичне обладнання для реанімації новонароджених, лікування інсулінозалежних дітей, пацієнтів з вадами слуху. Все обладнання працює і допомагає медичним працівникам у точній діагностиці та своєчасному лікуванні маленьких пацієнтів», - підкреслила Світлана Кривцун.

Як зазначила обласний дитячий офтальмолог Ірина Сумцова, на зібрані кошти (близько 156 тисяч гривень) буде закуплено три медичні апарати для обласної дитячої клінічної лікарні. Мова йде про терапевтичну лазерну систему, що дозволяє лікувати запальні захворювання очей та підвищити гостроту зору, спеціалізований апарат для лікування амбліопії у дітей (функціональне ослаблення ока) та новий ультразвуковий апарат фізіотерапевтичного профілю. Сучасне і таке необхідне обладнання лікарня отримає протягом поточного року.