Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

СУЧАСНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ КАРДІОЛОГІЧНИХ ХВОРИХ

Нинішні, прогресивні методи лікування хворих із серцево-судинними захворюваннями, окрім широкого застосування медикаментозних препаратів передбачає впровадження катетерних та хірургічних методів лікування.

Щороку в Сумській області збільшується кількість хворих, які отримують направлення на обстеження та лікування в науково-дослідних інститутах кардіологічного профілю. Але, на сьогодні, в області, в практику лікування кардіологічних хворих впроваджені сучасні діагностичні та лікувальні технології при гострих та хронічних станах, які включають проведення коронарографії судин серця та при необхідності - їх стентування.

Коронарографія - це діагностичне дослідження, яке проводиться з метою виявлення патологічних змін в коронарних артеріях, які впливають на тяжкість стану і самопочуття хворого. З 2013 року подібні види діагностики та лікування проводяться на базі Сумського обласного кардіологічного диспансеру, де відкрилась приватна рентгеноваскулярна лабораторія, встановлена ангіографічна установка, проводиться коронарографія та стентування судин серця. Лише за перше півріччя 2014 року в обласному кардіологічному диспансері вже проведено 59 коронарографій (перше півріччя 2013 року - 4), з них 25 хворим встановлено стенти.

Таким чином, завдячуючи лікарям і сучасним прогресивним технологіям, в області з’явилась можливість надавати висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу кардіологічним хворим.