Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛІКАРІ М. СУМИ ВПЕРШЕ В ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАЛИ ТРОМБОЛІЗИС ПРИ ІНСУЛЬТІ

Лікарі неврологічного відділення Сумської міської клінічної № 1 вперше в області провели процедуру тромболізису при ішемічному інсульті.

На минулому тижні до неврологічного відділення міської клінічної лікарні № 1 поступили двоє хворих чоловіків віком близько п’ятдесяти років з інфарктом мозку. Після детального обстеження на комп’ютерному томографі і встановленні діагнозу, лікарі прийняли термінове рішення про проведення тромболітичної терапії. Кожному пацієнту було введено необхідну дозу дороговартісного антитромболітичного препарату Актилізе. Лікування було здійснено за кошти міського бюджету, одна ампула препарату коштує 4 тисячі гривень. На сьогодні хворі почувають себе задовільно, самостійно можуть пересуватися по відділенню.

Слід сказати, що для впровадження методу лікування ішемічного інсульту лікарі неврологічного відділення міської клінічної лікарні № 1 успішно пройшли курси із тромболітичної терапії. Керівництвом лікарні були узгоджені усі організаційні моменти, порядок співпраці із обласним територіальним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Дана методика лікування дає змогу знизити летальність від ішемічного інсульту на 50 відсотків, попередити вихід на інвалідність, повернути хворого до повноцінного трудового та побутового життя.