Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРОГРАМА “ЗДОРОВ’Я ЖІНОК УКРАЇНИ”- ВАЖЛИВА МЕДИКО-СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА СУСПІЛЬСТВА

В рамках тижня планування сім’ї та програми “Здоров’я  жінок України” на період до 2015 року в Сумському міському пологовому будинку  № 1 проходить 5-денний семінар-тренінг для акушерів-гінекологів, лікарів-педіатрів, сімейних  лікарів. Семінар організований управлінням охорони здоров’я  обласної державної адміністрації за підтримки Академії післядипломної медичної освіти ім. П.Л.Шупика (м.Київ) та Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Проводить семінар-тренінг координатор гуманітарного проекту США з Міжнародного розвитку USAID Наталія Рахмаіл (м.Харків) та тренери з питань планування сім’ї - завідуюча відділенням патології вагітних міського пологового будинку № 1, міський акушер-гінеколог Людмила Полуян та акушер-гінеколог відділення Наталія Кобилецька.

Особливо важливий акцент семінару - планування сім’ї та використання безпечних і ефективних методів контрацепції. Як відомо, жінки в Україні частіше, ніж в інших європейських країнах чи США у випадку небажаної вагітності звертаються до акушерів-гінекологів з приводу її переривання. Як поінформувала присутніх Наталія Рахмаіл майже у 90 відсотках незапланована вагітність закінчується абортом, що досить негативно впливає на стан фізичного та  психічного здоров’я кожної жінки і не приносить щастя жодній сім’ї. Саме тому  планування сім’ї – важливий  момент  не  тільки молодих сімейних пар, чоловіка та жінки, але й медиків, усього суспільства, яке турбується про здоров’я нинішніх та майбутніх поколінь. І саме ці проблеми вирішують на семінарі фахівці лікувальних закладів м. Суми та області.