Управління охорони здоров’я
 вул. Першотравнева 29, 4 поверх, м.Суми, 40009,
тел./факс (0542) 60-02-40, 66-17-90
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

https://www.facebook.com/medycyna.sm.gov.ua/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 15.45;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ – 25 РОКІВ!

Сумська обласна дитяча клінічна лікарня розпочала свою діяльність  в новозбудованому приміщенні в  1989 році. Нині лікарня – багатопрофільний лікувальний заклад, який забезпечує кваліфіковане стаціонарне та поліклінічне обслуговування дітей від народження - до повноліття.

 

Понад два десятиліття колектив обласної дитячої клінічної лікарні очолював досвідчений організатор охорони здоров’я, Заслужений лікар України  Аркадій Лушпа. Нині головний лікар закладу - депутат обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення, лікар вищої категорії Ганна Богданова.   

У складі обласної дитячої лікарні функціонує 13 спеціалізованих стаціонарних відділень на 410 ліжок, дитяча консультативна поліклініка на 240 відвідувань у зміну, в якій  надають необхідну медичну допомогу дітям фахівці  21 спеціальності. В 2008 році закладу присвоєно статус “Лікарня, доброзичлива до дитини”. На базі обласної дитячої клінічної лікарні відкрито регіональний організаційно-методичний центр з впровадження галузевої програми “Підтримка грудного вигодовування дітей в Україні”. В закладі функціонує “Клініка, дружня до молоді”, завдання  якої - збереження фізичного та психічного здоров'я підлітків і молоді, їх належної соціальної адаптації.

В поліклініці надають консультативну та діагностичну допомогу,  проводять реабілітаційні заходи дітям з хронічною патологією, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Щорічно  в закладі реєструють понад 100 тис. відвідувань, близько 40% із них - це діти  сільської місцевості. Консультативні огляди дітей лікарі проводять не лише в поліклініці, але й під час виїздів в райони області.             

Обласна дитяча клінічна лікарня є базовим навчальним закладом для медичних училищ області, а також для студентів кафедри педіатрії №2 медичного інституту Сумського державного університету.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації вітає колектив закладу з 25 – річним ювілеєм і бажає натхнення у нелегкій і відповідальній праці задля збереження і зміцнення здоров’я маленьких сумчан.